Egzaminy

2024-05-24
  • Chemia - egzaminy - p. W. Kulawik - Raczyńska 2024-05-24  09:00 - 15:00
    1. 9.00 - Justyna Nowak 2 LO 
    2. 9.30 - Mateusz Piasecki 2 LO (R)
    3. 10.00 - Gabriela Stańczak 2 LO (chemia p)
    4. 10.30 - Aleksandra Bień 3 LO - projekt
    5. 11.00 - Anna Dzierżanowska 7 SP
    6. 11.30 - Justyna Melaniuk 3 LO (R)
    7. 12.00 - Jan Pawelec 3 LO (chemia)
    8. 12.30 - Kubacka Alicja 3 LO (chemia r) (R)
    9. 13.00 - Tatarewicz Małgorzata 3 LO (R)
    10. 13.30 - Maria Dzierżanowska 1 LO (chemia p) R
    11. 14.00 - Adrian Dubiński 1 LO (chemia p) (R)
    12. 14.30 - Apolonia Ciszewska  2 LO
    13. 15.00 - Winnik Martyna 3 LO (chemia p)
    14. 15.30 - Maria Czech 7 SP R
    15. 16.00 - Jan Karczewski-Kwiecień 3 LO
    16. 16.30 - Zofia Borkowska 2 LO (chemia p)
    17. 17.00 - Alicja Walichnowska 3 LO (chemia p) - R
    See more details
  • J. francuski egzaminy P. J. Zabłocka 2024-05-24  09:00 - 12:00
    1. 9.00 - Michalina Rogalska 1 LO
    2. 9.30 - Kalina Piwowarczyk 7 SP 
    3. 10.00 - Winnik Martyna 3 LO
    4. 10.30 - Julia Zagalska 8 SP
    See more details
  • MATURA, USTNY J. ANGIELSKI 2024-05-24  09:00 - 13:00
    See more details
  • Matematyka SP - egzaminy - p. Beata Basińska 2024-05-24  09:00 - 09:30
    1. 9.00 - Zuzanna Smorawska 6 SP 
    See more details
  • Biologia SP i LO - podstawa, przyroda - egzaminy - p. Iwona Bazydło 2024-05-24  10:00 - 14:00
    1. 10.00
    2. 10.30 - 
    3. 11.00 -  Zawada Gabriela 1 LO (biologia r)
    4. 11.30  - Wojtek Zawistowski 4 SP (egzamin projektowy j. polski + historia + religia + przyroda)
    5. 12.00 - Michał Saneluta 4 SP (egzamin projektowy matematyka + biologia + informatyka)
    6. 12.30 - Mastela Karol 1 LO (biologia r)
    7. 13.00 - Aleksander Wnuk 8 SP (R)
    8. 13.30 - Zofia Borkowska 2 LO (biologia p)
    9. 14.00 - Królak Arkadiusz 1 LO (biologia p)
    10. 14.30 - Maria Czech 7 SP R
    See more details
  • Matematyka SP - egzaminy - p. Beata Basińska 2024-05-24  10:30 - 13:00

    10.20 - Pochmara Franciszek 3 LO matematyka r (R)
    10.30 - Szczepkowska Aniela 5 SP
    11.00 - Sikorska Nadia 5 SP
    11.30 - Szcześniak Bartosz 8 SP
    12.00 - Michał Saneluta 4 SP (egzamin projektowy matematyka + biologia + informatyka)
    12.30 - Karakoszka Aleksander 4 SP 

    See more details
  • POPRAWKOWY egz. praktyczny - karta rowerowa 2024-05-24  10:30 - 12:00

    10.30. - poprawkowy egzamin praktyczny

    See more details
  • p. Łukasz Kowalski - egzamin z informatyki 5 SP Michał Saneluta. 2024-05-24  11:30 - 12:00
    See more details
  • j. polski SP -p. M. Mezglewska 2024-05-24  12:30 - 13:30
    1. 12.30 Joanna Czech 2 SP P+U
    2. 13.30 Maria Czech 7 SP R
    See more details
  • J. angielski LO - p. M. Kodura 2024-05-24  14:30 - 16:00
    1. 13.30 - Małgorzata Tatarewicz 3 LO (j. angielski)
    2. 13.50 - Stanisław Burakowski 1 LO (biologia) - projekt
    3. 14.10 - Róża Burakowska 3 LO (biologia r) - projekt
    4. 14.30 - Róża Burakowska 3 LO (j. angielski)
    5. 14.50 - Michalina Rogalska 1 LO (angielski + biologia) projekt
    6. 15.30 - Wiktor Kalinowski 2 LO (j. angielski r) (R)
    7. 16.00 - Pochmara Franciszek 3 L0 (j. angielski p)
    8. 16.30 - Alicja Walichnowska 3 LO (j. angielski)
    See more details
2024-05-27
  • PP, WOS, etyka - egzaminy - p. A. Waleszczyński 2024-05-27  09:00 - 14:00
    1. 9.00
    2. 9.20
    3. 9.40
    4. 10.00 - Jakub Nowaczyk 3 LO (PP) - projekt
    5. 10.20 - Alicja Walichnowska 3 LO (PP)
    6. 10.40 - Franciszek Pochmara 3 LO (PP)
    7. 11.00 - Małgorzata Tatarewicz 3 LO (Wos ) (R)
    8. ---------------------
    9. 11.40 - Aleksander Wnuk kl. 8 SP (etyka)
    10. 12.00 - Winnik Martyna 3 LO (PP)
    11. 12.20 - Anna Bonisławska 2 LO (PP)
    12. 12.40 - Jan Karczewski- Kwiecień 3 LO (PP)
    13. 13.00 - Beata Strzelczyk 7 SP - matematyka
    14. 13.30 - Nikola Rafalska 1 LO (egzamin projektowy M)
    See more details
  • EDB, P. Urszula Nowak 2024-05-27  10:00 - 15:00
    1. 10.00 - Anastazja Skoczeń 1 LO (R)
    2. 10.30 - Pochmara Lena 8 SP
    3. 11.00
    4. 11.30
    5. 12.00
    See more details
  • j. polski SP -p. M. Mezglewska 2024-05-27  10:00 - 11:00
    1. 10.00 
    2. 10.30
    See more details
  • Historia, j. polski, religia SP i LO, filozofia kl. 2 i 3 LO - egzaminy- p. Marta Kowalska 2024-05-27  11:00 - 14:00
    1. 10.00 - Nikodem Biegniewski 8 SP (historia + j. polski)
    2. 10.15 - Winnik Martyna 3 LO (filozofia)
    3. 10.30 - Winnik Martyna 3 LO (j. polski p)
    4. 10.45 - Winnik Martyna 3 LO (historia p)
    5. 11.00 - Nowaczyk Jakub 3 LO - j. polski (projekt)
    6. 11.15 - Adam Szcześniak 6 SP (egzamin projektowy historia)
    7. 11.30 - Jan Karczewski Kwiecień 3 LO (j. polski r)
    8. 11.45 - Mateusz Piasecki 2 LO (historia + filozofia + j. polski (R)
    9. 12.15 - Svitlana Kozlova 1LO (j. polski)
    10. 12.30 - Edgar Jelisiejew 2 LO (j. polski) (R)
    11. 12.45 - Walichnowska Alicja 3 LO (j. polski r) (R)
    12. 13.00 - Antonina Plewka 2 LO (historia + religia)
    13. 13.15 - Maria Czech 7 SP (historia) R
    14. 13.30 - Grzegorz Górny 8 SP (historia)
    15. 13.45 - Antonina Dynak 8 SP (historia)
    16. 14.00 - Franciszek Pochmara 3 LO (filozofia)
    See more details
  • Geografia SP i LO - egzaminy - p. Marta Konfederak 2024-05-27  11:30 - 13:00
    1. 11.30 - Maria Czech 7 SP R
    2. 12.00 - Nikodem Biegniewski 8 SP
    3. 12.30
    See more details
  • Biologia SP, przyroda - egzaminy - p. Iwona Bazydło 2024-05-27  12:00 - 17:00
    1. 12.00 - Tatarewicz Małgorzata 3 LO (R)
    2. 12.30 - Aleksandra Bień 3 LO (biologia) - projekt  
    3. 13.00 - Mateusz Piasecki 2 LO
    4. 13.30 - Wojciech Woźniak 1 LO (biologia p) (R)
    5. 14.00 
    6. 14.30
    7. 15.00
    8. 15.30
    See more details
  • Informatyka LO - egzaminy - p. Łukasz Kowalski 2024-05-27  12:00 - 17:00
    1. 12.00 - Rafał Czwarny 4 SP
    2. 12.30 - Franek Pochmara 3 LO (R)
    3. 13.00 - Maria Dzierżanowska 1 LO (informatyka r) (R)
    4. 13.30 - Michalina Rogalska 1 LO
    5. 14.00 - Antonina Plewka 2 LO - projekt
    6. 14.30 - Maksymilian Rybczyk 6 SP R
    7. 15.00 - Edgar Jelisiejew 2 LO 
    8. 15.30 - Młyńczak Zuzanna 3 LO (projekt)
    9. 16.00 - Hanna Dalkowska 3 LO (projekt)
    10. 16.30 - Adrian Dubiński 1 LO (R)
    11. 17.00 - Maria Czech 7 SP R
    12. 17.30 - Jagoda Andrzejewska 7 SP
    See more details
  • Egzamin z fizyki LO 2024-05-27  13:00 - 13:30

    13.00 - Małgorzata Tatarewicz 3 LO (fizyka p) (R)

    See more details
  • J. angielski SP i LO- egzaminy - p. Justyna Garczyńska 2024-05-27  13:00 - 14:00
    1. 13.00 - Jakub Nowaczyk 3 LO (j. angielski r)
    2. 13.30 - Adam Szcześniak 6 SP (egzamin projektowy)
    See more details
  • j. polski SP -p. M. Mezglewska 2024-05-27  13:40 - 14:40
    1. 13.40 - Maksymilian Rybczyk 6 SP R
    2. 14.10
    See more details
  • Matematyka LO - egzaminy i konsultacje - p. Tomasz Ładziński 2024-05-27  14:00 - 16:30
    1. 14.00 - Andrzej Łodziński 2 LO (matematyka r.)
    2. 14.30 - Karolak Michalina 2 LO (matematyka p)
    3. 15.00 - Anna Bonisławska 2 LO (matematyka p)
    4. 15.30 - Milena Barciak 1 LO (matematyka p)
    5. 16.00 - Guzanek Zuzanna 3 LO (matematyka p) (R)
    6. 16.30 - Walichnowska Alicja 3 LO (matematyka p) (R)
    7. 17.00 - Ciszewska Apolonia 2 LO
    8. 17.30 - Anastazja Skoczeń 1 LO 
    9. 18.00 - Bruno Pomarański 2 LO
    See more details
2024-05-28
  • Geografia SP, LO - konsultacje i egzaminy - p. Marta Konfederak 2024-05-28  09:00 - 16:00
    1. 10.30
    2. 11.00
    3. 11.30 - Kierszka Szymon 3 LO - projekt
    4. 12.00 - Krzysztof Piątkowski 7 SP 
    5. 12.30 - Pochmara Lena 8 SP R
    6. 13.00 - Daniel Kalend-Beraik 1 LO (geo r)
    See more details
  • J. hiszpański - egzaminy - p. P. Gacyk 2024-05-28  09:00 - 14:00
    1. 9.00 - Svitlana Kozlova 1LO 
    2. 9.30 - Strzelczyk Beata 7 SP
    3. 10.00 - Mielczarek Zofia 3 LO (zakres kl. 2)
    4. 10.30 -  Mielczarek Zofia 3 LO 
    5. 11.00 - Jastrzębska Amelia 8 SP
    6. 11.30 - Jastrzębska Natalia 8 SP
    7. 12.00 - Andrzejewska Jagoda kl 7 SP 
    8. 12.30 - Olga Miałkowska 3 LO (R)
    9. 13.00 - Andrzej Łodziński 2 LO
    10. 13.30 - Łukasz Przybysz 7 SP (R)
    11. 14.00 - Aleksander Wnuk 8 SP (R)
    See more details
  • J. angielski SP - egzaminy - p. Katarzyna Andrzejewska 2024-05-28  10:30 - 15:00
    1. 10.30 - Nikodem Biegniewski 8 SP
    2. 11.00 - Strzelczyk Beata 7 SP
    3. 11.30 - Marta Dzierżanowska 6 SP R
    4. 12.00 - Pochmara Lena 8 SP
    5. 12.30 - Przybysz Samson 3 SP
    6. 13.00 - Piotr Szczepański 5 SP (projekt)
    7. 13.30 - Maria Czech 7 SP R
    8. 14.00 - Joanna Czech 2 SP R
    9. 14.30 - Ignacy Rogalski 7 SP R
    See more details
  • J. polski SP i LO - egzaminy - p. M. Waleszczyńska 2024-05-28  11:00 - 18:00
    1. 10.00 - 11.00 - Adam Szcześniak (egzamin projektowy + indywidualne zajęcia)
    2. 11.00 - Pochmara Lena 8 SP (chemia)
    3. 11.30 - Krzysztof Piątkowski 7 SP (egzamin projektowy chemia + historia + biologia)
    4. 12.00 - 13.00 zajęcia indywidualne 
    5. 13.30 - Nikola Rafalska 1 LO (j.polski p) - projekt
    6. 14.00 - Andrzejewska Jagoda 7 SP - chemia
    7. 14.30 - Wiktoria Smułkowska 1 LO (j. polski)
    8. 15.00 - Marta Raczkiewicz 7 SP (egzamin projektowy j. polski)
    9. 15.30 - Marcel Faliński 1 LO (chemia) - projekt
    10. 16.00 - Kalina Piwowarczyk 7 SP - j. polski
    11. 16.30 - Beniamin Wardawy 1SP egzamin projektowy
      Gabriel Wardawy 3SP egzamin projektowy
    12. 17.00 - Nikodem Biegniewski 8 SP (chemia)
    13. 17.30 - Maria Dzierżanowska 1 LO (j. polski)
    See more details
  • Filozofia M. Kowalska 2024-05-28  12:00 - 12:30

    1. Z. Młyńczak

    See more details
  • Filozofia kl. 1 i 4 LO, Fizyka SP i LO, religia LO - egzaminy - p. Andrzej Mazan 2024-05-28  12:00 - 15:30
    1. 9.30 - Martyna Winnik 3 LO (fizyka)
    2. 10.00 - Grzegorz Górny 8 SP (M)
    3. 10.30 - Wojciech Woźniak 1 LO (fizyka + filozofia + matematyka)
    4. 11.30 - Pochmara Lena 8 SP (fizyka) R
    5. 12.00 - Justyna Nowak 2 LO (fizyka)
    6. 12.30 - Jakub Nowaczyk 3 LO - fizyka (projekt); religia + filozofia
    7. 13.00 - Pochmara Franciszek 3 LO (fizyka (R)+ religia)
    8. 13.30 - Królak Arkadiusz 1LO - fizyka + filozofia + religia
    9. 14.00 - Justyna Melaniuk 3 LO (fizyka) po
    10. 14.30 - Maria Dzierżanowska 1 LO (fizyka) R
    11. 15.00 - Zuzanna Cyluk 2 LO (fizyka kl. 1 i 2 LO)
    12. 15.30 - Antonina Dynak 8 SP (fizyka)
    See more details
  • J. angielski SP i LO- egzaminy - p. Justyna Garczyńska 2024-05-28  13:00 - 14:00
    1. 13.00 - Karol Jarczewski 7 SP (egzamin projektowy)
    2. 13.30 - Mateusz Piasecki 2 LO (R)
    See more details
  • J. angielski LO- egzaminy - p. Magdalena Perłowska 2024-05-28  14:10 - 16:10
    1. 11.50 - 
    2. 12.15 - Marcel Faliński 1 LO
    3. ------------------------------------------------
    4. 14.10 - Kalina Piwowarczyk 7 SP
    5. 14.30 -  Pietrzyk Hanna 3 LO (j. angielski p)
    6. 15.00 - Stańczak Wojtek 6 SP
    7. 15.30 - Alicja Tabaczyńska 2 LO (j. angielski r)
    See more details
  • HIT, WOS, historia, geografia- egzaminy - p. Małgorzata Trojanowska 2024-05-28  15:30 - 17:30
    See more details
2024-05-29
  • Geografia SP i LO - egzaminy - p. Marta Konfederak 2024-05-29  09:00 - 12:30
    1. 9.00 - Antonina Plewka 2 LO - projekt
    2. 9.30
    3. 10.00
    4. 10.30
    5. 11.00
    6. 11.30
    7. 12.00
    See more details
  • J. angielski SP - egzaminy - p. Katarzyna Andrzejewska 2024-05-29  11:30 - 14:30
    1. 11.30 - Grzegorz Górny 8 SP 
    2. 12.00 - Szcześniak Bartosz 8 SP (egzamin projektowy)
    3. 12.30 - Zawistowski Wojciech  4 SP (egzamin projektowy)
    4. 13.00 -
    5. 13.30 -
    6. 14.00 -
    See more details
  • Matematyka LO - egzaminy - p. Tomasz Ładziński 2024-05-29  12:00 - 16:00
    1. 12.00 - Woźniak Gabriela 2 LO (matematyka p)
    2. 12.30 - Nikodem Buława 2 LO (matematyka p)
    3. 13.00 - Błaszczyk Jerzy 2 LO (matematyka p)
    4. 13.30 - Marta Rudnicka 3 LO (matematyka p)
    5. 14.00 - Nowak Justyna 2 LO
    6. 14.30 - Małgorzata Tatarewicz 3 LO (matematyka p) 
    7. 15.00 - Marta Raczkiewicz 2 LO
    8. 15.30 - Wiktoria Marczewska 2 LO
    See more details
  • Matematyka, SP - egzaminy - p. Beata Basińska 2024-05-29  12:00 - 15:00
    1. 12.00 - Dzierżanowska Maria 1 LO Rp
    2. 12.30 - Dzierżanowska Marta 6 SP R
    3. 13.00 - Dzierżanowska Anna 7SP R
    4. 13.30 - Gabriela Stańczak 2 LO 
    5. 14.00 - Marcel Metzger 6 SP
    6. 14.30 - Julia Zdziarstek 5 SP R
    7. 15.00 - Nikodem Biegniewski 8 SP
    8. 15.30
    9. 16.00
    10. 16.30
    See more details
  • j. polski SP -p. M. Mezglewska 2024-05-29  12:00 - 13:00
    1. 12.00
    2. 12.30
    See more details
  • J. hiszpański - egzaminy - p. P. Gacyk 2024-05-29  12:30 - 15:30
    1. 12.30 - Tatarewicz Małgorzata 3 LO (R)
    2. 13.00 - Guzanek Zuzanna 3 LO
    3. 13.30 - Walichnowska Alicja 3 LO (R)
    4. 14.00 - Dawid Bartoszewski 8 SP 
    5. 14.30 - Maria Czech 7 SP R
    6. 15.00 - Grzegorz Górny 8 SP 
    See more details
  • j. polski SP -p. M. Mezglewska 2024-05-29  13:40 - 14:40
    1. 13.40
    2. 14.10
    See more details
  • HIT, WOS, historia, geografia- egzaminy i konsult. - p. Małgorzata Trojanowska 2024-05-29  15:30 - 17:30
    1. 15.30 - Jakub Nowaczyk 3 LO (WOS) - projekt
    2. 16.00 - Anastazja Skoczeń 1 LO (HIT) (R
    3. 16.30 - 
    4. 17.00
    5. 17.30
    See more details