Warsztaty

2024-02-22
2024-02-23
2024-02-26
  • Matematyka kl. 5-6, p. A. Waleszczyński 2024-02-26  10:00 - 10:45
    See more details
  • Historia kl. 4-6, p. M. Kowalska 2024-02-26  10:55 - 11:40
    See more details
  • Matematyka kl. 6-7, p. Waleszczyński 2024-02-26  10:55 - 11:40
    See more details
  • Warsztaty wspierające rozwój społeczno-emocjonalny kl. 4-6 2024-02-26  11:45 - 13:15
    See more details
  • Matematyka kl. 7-8, p. A. Waleszczyński 2024-02-26  11:50 - 12:35
    See more details
  • Historia kl. 7-8, p. M. Kowalska 2024-02-26  12:40 - 13:25
    See more details
  • Informatyka LO, p. Ł. Kowalski 2024-02-26  13:10 - 13:55
    See more details
  • Biologia kl. 4-6, p. I. Bazydło 2024-02-26  13:30 - 14:15
    See more details
  • Matematyka LO, p. T. Ładziński 2024-02-26  14:05 - 14:50
    See more details
  • Biologia kl. 7-8, p. I. Bazydło 2024-02-26  14:25 - 15:10
    See more details
  • Kurs maturalny MATEMATYKA, p. T. Ładziński 2024-02-26  15:00 - 16:30
    See more details
  • Badminton kl. 4-8 2024-02-26  15:15 - 16:45
    See more details
2024-02-27
  • Język hiszpański kl. 7-8, p. P. Gacyk 2024-02-27  10:00 - 10:45
    See more details
  • Język hiszpański kl. 4-6 - p. P. Gacyk 2024-02-27  10:55 - 11:40
    See more details
  • Geografia LO, p. M. Konfederak 2024-02-27  11:00 - 11:45
    See more details
  • Język polski kl. 7-8, p. M. Waleszczyńska 2024-02-27  11:00 - 11:45
    See more details
  • Kurs szycia na maszynie i projektowania ubrań 4-8, LO, p. E. Cyganek 2024-02-27  11:20 - 13:20
    See more details
  • Kurs szycia na maszynie i projektowanie ubrań LO, p. E. Cyganek 2024-02-27  11:20 - 13:20
    See more details
  • Geografia kl. 7-8, p. Konfederak 2024-02-27  11:50 - 12:35
    See more details
  • Język angielski kl. 4-6, p. M. Perłowska 2024-02-27  11:50 - 12:35
    See more details
  • Język hiszpański LO, p. P. Gacyk 2024-02-27  11:50 - 13:10
    See more details
  • Język polski kl. 4-6, p. M. Waleszczyńska 2024-02-27  13:00 - 13:45
    See more details
  • Język hiszpański, LO - poziom początkujący p. P. Gacyk 2024-02-27  13:20 - 14:05
    See more details
  • JĘZYK POLSKI - KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMNU ÓSMOKLASISTY, p. M. Waleszczyńska 2024-02-27  13:55 - 14:55
    See more details
  • Geografa kl. 4-6, p. M. Konfederak 2024-02-27  14:50 - 15:35
    See more details
  • Język angielski kl. 7-8, p. K. Andrzejewska 2024-02-27  15:00 - 15:45
    See more details
  • Język polski LO, p. M. Waleszczyńska 2024-02-27  15:00 - 15:45
    See more details
  • Zajęcia artystyczne kl. 4-8, p. E. Cyganek 2024-02-27  15:00 - 16:30
    See more details
  • JĘZYK ANGIELSKI - KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU ÓSMOPKLASISTY, p. Andrzejewska 2024-02-27  15:50 - 16:50
    See more details
  • Kurs maturalny JĘZYK POLSKI, p. M. Waleszczyńska 2024-02-27  15:50 - 17:20
    See more details
2024-02-28
  • Język rosyjski A1/A2, p. J Gruda 2024-02-28  10:30 - 12:00
    See more details
  • Matematyka kl. 4-5, p. B. Basińska 2024-02-28  12:05 - 12:50
    See more details
  • Język rosyjski A2/B1, p. J Gruda 2024-02-28  13:00 - 14:30
    See more details
  • Matematyka kl. 6-7, p. B. Basińska 2024-02-28  13:05 - 13:50
    See more details
  • MATEMATYKA - KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY, p. B. Basińska 2024-02-28  14:00 - 15:00
    See more details
2024-02-29
2024-03-01
2024-03-04
  • Matematyka kl. 5-6, p. A. Waleszczyński 2024-03-04  10:00 - 10:45
    See more details
  • Historia kl. 4-6, p. M. Kowalska 2024-03-04  10:55 - 11:40
    See more details
  • Matematyka kl. 6-7, p. Waleszczyński 2024-03-04  10:55 - 11:40
    See more details
  • Warsztaty wspierające rozwój społeczno-emocjonalny kl. 4-6 2024-03-04  11:45 - 13:15
    See more details
  • Matematyka kl. 7-8, p. A. Waleszczyński 2024-03-04  11:50 - 12:35
    See more details
  • Historia kl. 7-8, p. M. Kowalska 2024-03-04  12:40 - 13:25
    See more details
  • Informatyka LO, p. Ł. Kowalski 2024-03-04  13:10 - 13:55
    See more details
  • Biologia kl. 4-6, p. I. Bazydło 2024-03-04  13:30 - 14:15
    See more details
  • Matematyka LO, p. T. Ładziński 2024-03-04  14:05 - 14:50
    See more details
  • Biologia kl. 7-8, p. I. Bazydło 2024-03-04  14:25 - 15:10
    See more details
  • Kurs maturalny MATEMATYKA, p. T. Ładziński 2024-03-04  15:00 - 16:30
    See more details
  • Badminton kl. 4-8 2024-03-04  15:15 - 16:45
    See more details
2024-03-05
  • Język hiszpański kl. 7-8, p. P. Gacyk 2024-03-05  10:00 - 10:45
    See more details
  • Język hiszpański kl. 4-6 - p. P. Gacyk 2024-03-05  10:55 - 11:40
    See more details
  • Geografia LO, p. M. Konfederak 2024-03-05  11:00 - 11:45
    See more details
  • Język polski kl. 7-8, p. M. Waleszczyńska 2024-03-05  11:00 - 11:45
    See more details
  • Kurs szycia na maszynie i projektowania ubrań 4-8, LO, p. E. Cyganek 2024-03-05  11:20 - 13:20
    See more details
  • Kurs szycia na maszynie i projektowanie ubrań LO, p. E. Cyganek 2024-03-05  11:20 - 13:20
    See more details
  • Geografia kl. 7-8, p. Konfederak 2024-03-05  11:50 - 12:35
    See more details
  • Język angielski kl. 4-6, p. M. Perłowska 2024-03-05  11:50 - 12:35
    See more details
  • Język hiszpański LO, p. P. Gacyk 2024-03-05  11:50 - 13:10
    See more details
  • Informatyka kl. 7-8, p. A. Juźwin 2024-03-05  12:45 - 13:45
    See more details
  • Język polski kl. 4-6, p. M. Waleszczyńska 2024-03-05  13:00 - 13:45
    See more details
  • Język hiszpański, LO - poziom początkujący p. P. Gacyk 2024-03-05  13:20 - 14:05
    See more details
  • Informatyka kl. 4-7, p. A. Juźwin 2024-03-05  13:55 - 14:40
    See more details
  • JĘZYK POLSKI - KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMNU ÓSMOKLASISTY, p. M. Waleszczyńska 2024-03-05  13:55 - 14:55
    See more details
  • Geografa kl. 4-6, p. M. Konfederak 2024-03-05  14:50 - 15:35
    See more details
  • Język angielski kl. 7-8, p. K. Andrzejewska 2024-03-05  15:00 - 15:45
    See more details
  • Język polski LO, p. M. Waleszczyńska 2024-03-05  15:00 - 15:45
    See more details
  • Zajęcia artystyczne kl. 4-8, p. E. Cyganek 2024-03-05  15:00 - 16:30
    See more details
  • JĘZYK ANGIELSKI - KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU ÓSMOPKLASISTY, p. Andrzejewska 2024-03-05  15:50 - 16:50
    See more details
  • Kurs maturalny JĘZYK POLSKI, p. M. Waleszczyńska 2024-03-05  15:50 - 17:20
    See more details
2024-03-06
  • Język rosyjski A1/A2, p. J Gruda 2024-03-06  10:30 - 12:00
    See more details
  • Matematyka kl. 4-5, p. B. Basińska 2024-03-06  12:05 - 12:50
    See more details
  • Język rosyjski A2/B1, p. J Gruda 2024-03-06  13:00 - 14:30
    See more details
  • Matematyka kl. 6-7, p. B. Basińska 2024-03-06  13:05 - 13:50
    See more details
  • MATEMATYKA - KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY, p. B. Basińska 2024-03-06  14:00 - 15:00
    See more details
2024-03-07
2024-03-08
2024-03-11
  • Matematyka kl. 5-6, p. A. Waleszczyński 2024-03-11  10:00 - 10:45
    See more details
  • Historia kl. 4-6, p. M. Kowalska 2024-03-11  10:55 - 11:40
    See more details
  • Matematyka kl. 6-7, p. Waleszczyński 2024-03-11  10:55 - 11:40
    See more details
  • Warsztaty wspierające rozwój społeczno-emocjonalny kl. 4-6 2024-03-11  11:45 - 13:15
    See more details
  • Matematyka kl. 7-8, p. A. Waleszczyński 2024-03-11  11:50 - 12:35
    See more details
  • Historia kl. 7-8, p. M. Kowalska 2024-03-11  12:40 - 13:25
    See more details
  • Informatyka LO, p. Ł. Kowalski 2024-03-11  13:10 - 13:55
    See more details
  • Biologia kl. 4-6, p. I. Bazydło 2024-03-11  13:30 - 14:15
    See more details
  • Matematyka LO, p. T. Ładziński 2024-03-11  14:05 - 14:50
    See more details
  • Biologia kl. 7-8, p. I. Bazydło 2024-03-11  14:25 - 15:10
    See more details
  • Kurs maturalny MATEMATYKA, p. T. Ładziński 2024-03-11  15:00 - 16:30
    See more details
  • Badminton kl. 4-8 2024-03-11  15:15 - 16:45
    See more details
2024-03-12
  • Język hiszpański kl. 7-8, p. P. Gacyk 2024-03-12  10:00 - 10:45
    See more details
  • Język hiszpański kl. 4-6 - p. P. Gacyk 2024-03-12  10:55 - 11:40
    See more details
  • Geografia LO, p. M. Konfederak 2024-03-12  11:00 - 11:45
    See more details
  • Język polski kl. 7-8, p. M. Waleszczyńska 2024-03-12  11:00 - 11:45
    See more details
  • Kurs szycia na maszynie i projektowania ubrań 4-8, LO, p. E. Cyganek 2024-03-12  11:20 - 13:20
    See more details
  • Kurs szycia na maszynie i projektowanie ubrań LO, p. E. Cyganek 2024-03-12  11:20 - 13:20
    See more details
  • Geografia kl. 7-8, p. Konfederak 2024-03-12  11:50 - 12:35
    See more details
  • Język angielski kl. 4-6, p. M. Perłowska 2024-03-12  11:50 - 12:35
    See more details
  • Język hiszpański LO, p. P. Gacyk 2024-03-12  11:50 - 13:10
    See more details
  • Język polski kl. 4-6, p. M. Waleszczyńska 2024-03-12  13:00 - 13:45
    See more details
  • Język hiszpański, LO - poziom początkujący p. P. Gacyk 2024-03-12  13:20 - 14:05
    See more details
  • JĘZYK POLSKI - KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMNU ÓSMOKLASISTY, p. M. Waleszczyńska 2024-03-12  13:55 - 14:55
    See more details
  • Geografa kl. 4-6, p. M. Konfederak 2024-03-12  14:50 - 15:35
    See more details
  • Język angielski kl. 7-8, p. K. Andrzejewska 2024-03-12  15:00 - 15:45
    See more details
  • Język polski LO, p. M. Waleszczyńska 2024-03-12  15:00 - 15:45
    See more details
  • Zajęcia artystyczne kl. 4-8, p. E. Cyganek 2024-03-12  15:00 - 16:30
    See more details
  • JĘZYK ANGIELSKI - KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU ÓSMOPKLASISTY, p. Andrzejewska 2024-03-12  15:50 - 16:50
    See more details
  • Kurs maturalny JĘZYK POLSKI, p. M. Waleszczyńska 2024-03-12  15:50 - 17:20
    See more details
2024-03-13
  • Język rosyjski A1/A2, p. J Gruda 2024-03-13  10:30 - 12:00
    See more details
  • Matematyka kl. 4-5, p. B. Basińska 2024-03-13  12:05 - 12:50
    See more details
  • Język rosyjski A2/B1, p. J Gruda 2024-03-13  13:00 - 14:30
    See more details
  • Matematyka kl. 6-7, p. B. Basińska 2024-03-13  13:05 - 13:50
    See more details
  • MATEMATYKA - KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY, p. B. Basińska 2024-03-13  14:00 - 15:00
    See more details
2024-03-14
2024-03-15
2024-03-18
  • Matematyka kl. 5-6, p. A. Waleszczyński 2024-03-18  10:00 - 10:45
    See more details
  • Historia kl. 4-6, p. M. Kowalska 2024-03-18  10:55 - 11:40
    See more details
  • Matematyka kl. 6-7, p. Waleszczyński 2024-03-18  10:55 - 11:40
    See more details
  • Warsztaty wspierające rozwój społeczno-emocjonalny kl. 4-6 2024-03-18  11:45 - 13:15
    See more details
  • Matematyka kl. 7-8, p. A. Waleszczyński 2024-03-18  11:50 - 12:35
    See more details
  • Historia kl. 7-8, p. M. Kowalska 2024-03-18  12:40 - 13:25
    See more details
  • Informatyka LO, p. Ł. Kowalski 2024-03-18  13:10 - 13:55
    See more details
  • Biologia kl. 4-6, p. I. Bazydło 2024-03-18  13:30 - 14:15
    See more details
  • Matematyka LO, p. T. Ładziński 2024-03-18  14:05 - 14:50
    See more details
  • Biologia kl. 7-8, p. I. Bazydło 2024-03-18  14:25 - 15:10
    See more details
  • Kurs maturalny MATEMATYKA, p. T. Ładziński 2024-03-18  15:00 - 16:30
    See more details
  • Badminton kl. 4-8 2024-03-18  15:15 - 16:45
    See more details
2024-03-19
  • Język hiszpański kl. 7-8, p. P. Gacyk 2024-03-19  10:00 - 10:45
    See more details
  • Język hiszpański kl. 4-6 - p. P. Gacyk 2024-03-19  10:55 - 11:40
    See more details
  • Geografia LO, p. M. Konfederak 2024-03-19  11:00 - 11:45
    See more details
  • Język polski kl. 7-8, p. M. Waleszczyńska 2024-03-19  11:00 - 11:45
    See more details
  • Kurs szycia na maszynie i projektowania ubrań 4-8, LO, p. E. Cyganek 2024-03-19  11:20 - 13:20
    See more details
  • Kurs szycia na maszynie i projektowanie ubrań LO, p. E. Cyganek 2024-03-19  11:20 - 13:20
    See more details
  • Geografia kl. 7-8, p. Konfederak 2024-03-19  11:50 - 12:35
    See more details
  • Język angielski kl. 4-6, p. M. Perłowska 2024-03-19  11:50 - 12:35
    See more details
  • Język hiszpański LO, p. P. Gacyk 2024-03-19  11:50 - 13:10
    See more details
  • Informatyka kl. 7-8, p. A. Juźwin 2024-03-19  12:45 - 13:45
    See more details
  • Język polski kl. 4-6, p. M. Waleszczyńska 2024-03-19  13:00 - 13:45
    See more details
  • Język hiszpański, LO - poziom początkujący p. P. Gacyk 2024-03-19  13:20 - 14:05
    See more details
  • Informatyka kl. 4-7, p. A. Juźwin 2024-03-19  13:55 - 14:40
    See more details
  • JĘZYK POLSKI - KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMNU ÓSMOKLASISTY, p. M. Waleszczyńska 2024-03-19  13:55 - 14:55
    See more details
  • Geografa kl. 4-6, p. M. Konfederak 2024-03-19  14:50 - 15:35
    See more details
  • Język angielski kl. 7-8, p. K. Andrzejewska 2024-03-19  15:00 - 15:45
    See more details
  • Język polski LO, p. M. Waleszczyńska 2024-03-19  15:00 - 15:45
    See more details
  • Zajęcia artystyczne kl. 4-8, p. E. Cyganek 2024-03-19  15:00 - 16:30
    See more details
  • JĘZYK ANGIELSKI - KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU ÓSMOPKLASISTY, p. Andrzejewska 2024-03-19  15:50 - 16:50
    See more details
  • Kurs maturalny JĘZYK POLSKI, p. M. Waleszczyńska 2024-03-19  15:50 - 17:20
    See more details
2024-03-20
  • Język rosyjski A1/A2, p. J Gruda 2024-03-20  10:30 - 12:00
    See more details
  • Matematyka kl. 4-5, p. B. Basińska 2024-03-20  12:05 - 12:50
    See more details
  • Język rosyjski A2/B1, p. J Gruda 2024-03-20  13:00 - 14:30
    See more details
  • Matematyka kl. 6-7, p. B. Basińska 2024-03-20  13:05 - 13:50
    See more details
  • MATEMATYKA - KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY, p. B. Basińska 2024-03-20  14:00 - 15:00
    See more details
2024-03-21
  • Basen kl. 4-8 2024-03-21  09:30 - 10:30
    See more details
  • Język rosyjski A2/B1, p. J Gruda 2024-03-21  10:00 - 11:30
    See more details
  • ODWOŁANE!!! Fizyka kl. 8, p. A. Mazan 2024-03-21  10:00 - 10:45
    See more details
  • ODWOŁANE!!! Fizyka kl. 7, p. A. Mazan 2024-03-21  10:55 - 11:40
    See more details
  • Warsztaty wspierające rozwój społeczno-emocjonalny kl. 7-8 2024-03-21  11:50 - 12:50
    See more details
  • Biologia "Fenomen Życia" LO, p. M. Kodura 2024-03-21  12:30 - 14:00
    See more details
  • ODWOŁANE !!!Filozofia LO, p. A. Mazan 2024-03-21  12:40 - 13:25
    See more details
  • ODWOŁANE!!! Fizyka LO, p. A. Mazan 2024-03-21  13:25 - 14:10
    See more details
2024-03-22
2024-03-25
  • Matematyka kl. 5-6, p. A. Waleszczyński 2024-03-25  10:00 - 10:45
    See more details
  • Historia kl. 4-6, p. M. Kowalska 2024-03-25  10:55 - 11:40
    See more details
  • Matematyka kl. 6-7, p. Waleszczyński 2024-03-25  10:55 - 11:40
    See more details
  • Warsztaty wspierające rozwój społeczno-emocjonalny kl. 4-6 2024-03-25  11:45 - 13:15
    See more details
  • Matematyka kl. 7-8, p. A. Waleszczyński 2024-03-25  11:50 - 12:35
    See more details
  • Historia kl. 7-8, p. M. Kowalska 2024-03-25  12:40 - 13:25
    See more details
  • Informatyka LO, p. Ł. Kowalski 2024-03-25  13:10 - 13:55
    See more details
  • Biologia kl. 4-6, p. I. Bazydło 2024-03-25  13:30 - 14:15
    See more details
  • Matematyka LO, p. T. Ładziński 2024-03-25  14:05 - 14:50
    See more details
  • Biologia kl. 7-8, p. I. Bazydło 2024-03-25  14:25 - 15:10
    See more details
  • Kurs maturalny MATEMATYKA, p. T. Ładziński 2024-03-25  15:00 - 16:30
    See more details
  • Badminton kl. 4-8 2024-03-25  15:15 - 16:45
    See more details
2024-03-26
  • Język hiszpański kl. 7-8, p. P. Gacyk 2024-03-26  10:00 - 10:45
    See more details
  • Język hiszpański kl. 4-6 - p. P. Gacyk 2024-03-26  10:55 - 11:40
    See more details
  • Geografia LO, p. M. Konfederak 2024-03-26  11:00 - 11:45
    See more details
  • Język polski kl. 7-8, p. M. Waleszczyńska 2024-03-26  11:00 - 11:45
    See more details
  • Kurs szycia na maszynie i projektowania ubrań 4-8, LO, p. E. Cyganek 2024-03-26  11:20 - 13:20
    See more details
  • Kurs szycia na maszynie i projektowanie ubrań LO, p. E. Cyganek 2024-03-26  11:20 - 13:20
    See more details
  • Geografia kl. 7-8, p. Konfederak 2024-03-26  11:50 - 12:35
    See more details
  • Język angielski kl. 4-6, p. M. Perłowska 2024-03-26  11:50 - 12:35
    See more details
  • Język hiszpański LO, p. P. Gacyk 2024-03-26  11:50 - 13:10
    See more details
  • Język polski kl. 4-6, p. M. Waleszczyńska 2024-03-26  13:00 - 13:45
    See more details
  • Język hiszpański, LO - poziom początkujący p. P. Gacyk 2024-03-26  13:20 - 14:05
    See more details
  • JĘZYK POLSKI - KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMNU ÓSMOKLASISTY, p. M. Waleszczyńska 2024-03-26  13:55 - 14:55
    See more details
  • Geografa kl. 4-6, p. M. Konfederak 2024-03-26  14:50 - 15:35
    See more details
  • Język angielski kl. 7-8, p. K. Andrzejewska 2024-03-26  15:00 - 15:45
    See more details
  • Język polski LO, p. M. Waleszczyńska 2024-03-26  15:00 - 15:45
    See more details
  • Zajęcia artystyczne kl. 4-8, p. E. Cyganek 2024-03-26  15:00 - 16:30
    See more details
  • JĘZYK ANGIELSKI - KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU ÓSMOPKLASISTY, p. Andrzejewska 2024-03-26  15:50 - 16:50
    See more details
  • Kurs maturalny JĘZYK POLSKI, p. M. Waleszczyńska 2024-03-26  15:50 - 17:20
    See more details
2024-03-27
  • Język rosyjski A1/A2, p. J Gruda 2024-03-27  10:30 - 12:00
    See more details
  • Matematyka kl. 4-5, p. B. Basińska 2024-03-27  12:05 - 12:50
    See more details
  • Język rosyjski A2/B1, p. J Gruda 2024-03-27  13:00 - 14:30
    See more details
  • Matematyka kl. 6-7, p. B. Basińska 2024-03-27  13:05 - 13:50
    See more details
  • MATEMATYKA - KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY, p. B. Basińska 2024-03-27  14:00 - 15:00
    See more details
2024-04-03
  • Język rosyjski A1/A2, p. J Gruda 2024-04-03  10:30 - 12:00
    See more details
  • Matematyka kl. 4-5, p. B. Basińska 2024-04-03  12:05 - 12:50
    See more details
  • Język rosyjski A2/B1, p. J Gruda 2024-04-03  13:00 - 14:30
    See more details
  • Matematyka kl. 6-7, p. B. Basińska 2024-04-03  13:05 - 13:50
    See more details
  • MATEMATYKA - KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY, p. B. Basińska 2024-04-03  14:00 - 15:00
    See more details
2024-04-04
2024-04-05
2024-04-08
  • Matematyka kl. 5-6, p. A. Waleszczyński 2024-04-08  10:00 - 10:45
    See more details
  • Historia kl. 4-6, p. M. Kowalska 2024-04-08  10:55 - 11:40
    See more details
  • Matematyka kl. 6-7, p. Waleszczyński 2024-04-08  10:55 - 11:40
    See more details
  • Warsztaty wspierające rozwój społeczno-emocjonalny kl. 4-6 2024-04-08  11:45 - 13:15
    See more details
  • Matematyka kl. 7-8, p. A. Waleszczyński 2024-04-08  11:50 - 12:35
    See more details
  • Historia kl. 7-8, p. M. Kowalska 2024-04-08  12:40 - 13:25
    See more details
  • Informatyka LO, p. Ł. Kowalski 2024-04-08  13:10 - 13:55
    See more details
  • Biologia kl. 4-6, p. I. Bazydło 2024-04-08  13:30 - 14:15
    See more details
  • Matematyka LO, p. T. Ładziński 2024-04-08  14:05 - 14:50
    See more details
  • Biologia kl. 7-8, p. I. Bazydło 2024-04-08  14:25 - 15:10
    See more details
  • Kurs maturalny MATEMATYKA, p. T. Ładziński 2024-04-08  15:00 - 16:30
    See more details
  • Badminton kl. 4-8 2024-04-08  15:15 - 16:45
    See more details
  • Biologia "Fenomen Życia" LO, p. M. Kodura 2024-04-08  18:15 - 19:45
    See more details
2024-04-09
  • Język hiszpański kl. 7-8, p. P. Gacyk 2024-04-09  10:00 - 10:45
    See more details
  • Język hiszpański kl. 4-6 - p. P. Gacyk 2024-04-09  10:55 - 11:40
    See more details
  • Geografia LO, p. M. Konfederak 2024-04-09  11:00 - 11:45
    See more details
  • Język polski kl. 7-8, p. M. Waleszczyńska 2024-04-09  11:00 - 11:45
    See more details
  • Kurs szycia na maszynie i projektowania ubrań 4-8, LO, p. E. Cyganek 2024-04-09  11:20 - 13:20
    See more details
  • Kurs szycia na maszynie i projektowanie ubrań LO, p. E. Cyganek 2024-04-09  11:20 - 13:20
    See more details
  • Geografia kl. 7-8, p. Konfederak 2024-04-09  11:50 - 12:35
    See more details
  • Język angielski kl. 4-6, p. M. Perłowska 2024-04-09  11:50 - 12:35
    See more details
  • Język hiszpański LO, p. P. Gacyk 2024-04-09  11:50 - 13:10
    See more details
  • Informatyka kl. 7-8, p. A. Juźwin 2024-04-09  12:45 - 13:45
    See more details
  • Język polski kl. 4-6, p. M. Waleszczyńska 2024-04-09  13:00 - 13:45
    See more details
  • Język hiszpański, LO - poziom początkujący p. P. Gacyk 2024-04-09  13:20 - 14:05
    See more details
  • Informatyka kl. 4-7, p. A. Juźwin 2024-04-09  13:55 - 14:40
    See more details
  • JĘZYK POLSKI - KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMNU ÓSMOKLASISTY, p. M. Waleszczyńska 2024-04-09  13:55 - 14:55
    See more details
  • Geografa kl. 4-6, p. M. Konfederak 2024-04-09  14:50 - 15:35
    See more details
  • Język angielski kl. 7-8, p. K. Andrzejewska 2024-04-09  15:00 - 15:45
    See more details
  • Język polski LO, p. M. Waleszczyńska 2024-04-09  15:00 - 15:45
    See more details
  • Zajęcia artystyczne kl. 4-8, p. E. Cyganek 2024-04-09  15:00 - 16:30
    See more details
  • JĘZYK ANGIELSKI - KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU ÓSMOPKLASISTY, p. Andrzejewska 2024-04-09  15:50 - 16:50
    See more details
  • Kurs maturalny JĘZYK POLSKI, p. M. Waleszczyńska 2024-04-09  15:50 - 17:20
    See more details
2024-04-10
  • Język rosyjski A1/A2, p. J Gruda 2024-04-10  10:30 - 12:00
    See more details
  • Matematyka kl. 4-5, p. B. Basińska 2024-04-10  12:05 - 12:50
    See more details
  • Język rosyjski A2/B1, p. J Gruda 2024-04-10  13:00 - 14:30
    See more details
  • Matematyka kl. 6-7, p. B. Basińska 2024-04-10  13:05 - 13:50
    See more details
  • MATEMATYKA - KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY, p. B. Basińska 2024-04-10  14:00 - 15:00
    See more details
2024-04-11
2024-04-12
  • ODWOŁANE!!! Zajęcia survivalowe kl. 4-8 2024-04-12  10:00 - 13:00
    See more details
2024-04-15
  • Matematyka kl. 5-6, p. A. Waleszczyński 2024-04-15  10:00 - 10:45
    See more details
  • Historia kl. 4-6, p. M. Kowalska 2024-04-15  10:55 - 11:40
    See more details
  • Matematyka kl. 6-7, p. Waleszczyński 2024-04-15  10:55 - 11:40
    See more details
  • Warsztaty wspierające rozwój społeczno-emocjonalny kl. 4-6 2024-04-15  11:45 - 13:15
    See more details
  • Matematyka kl. 7-8, p. A. Waleszczyński 2024-04-15  11:50 - 12:35
    See more details
  • Historia kl. 7-8, p. M. Kowalska 2024-04-15  12:40 - 13:25
    See more details
  • Informatyka LO, p. Ł. Kowalski 2024-04-15  13:10 - 13:55
    See more details
  • Biologia kl. 4-6, p. I. Bazydło 2024-04-15  13:30 - 14:15
    See more details
  • Matematyka LO, p. T. Ładziński 2024-04-15  14:05 - 14:50
    See more details
  • Biologia kl. 7-8, p. I. Bazydło 2024-04-15  14:25 - 15:10
    See more details
  • Kurs maturalny MATEMATYKA, p. T. Ładziński 2024-04-15  15:00 - 16:30
    See more details
  • Badminton kl. 4-8 2024-04-15  15:15 - 16:45
    See more details
2024-04-16
  • Język hiszpański kl. 7-8, p. P. Gacyk 2024-04-16  10:00 - 10:45
    See more details
  • Język hiszpański kl. 4-6 - p. P. Gacyk 2024-04-16  10:55 - 11:40
    See more details
  • Geografia LO, p. M. Konfederak 2024-04-16  11:00 - 11:45
    See more details
  • Język polski kl. 7-8, p. M. Waleszczyńska 2024-04-16  11:00 - 11:45
    See more details
  • Kurs szycia na maszynie i projektowania ubrań 4-8, LO, p. E. Cyganek 2024-04-16  11:20 - 13:20
    See more details
  • Kurs szycia na maszynie i projektowanie ubrań LO, p. E. Cyganek 2024-04-16  11:20 - 13:20
    See more details
  • Geografia kl. 7-8, p. Konfederak 2024-04-16  11:50 - 12:35
    See more details
  • Język angielski kl. 4-6, p. M. Perłowska 2024-04-16  11:50 - 12:35
    See more details
  • Język hiszpański LO, p. P. Gacyk 2024-04-16  11:50 - 13:10
    See more details
  • Język polski kl. 4-6, p. M. Waleszczyńska 2024-04-16  13:00 - 13:45
    See more details
  • Język hiszpański, LO - poziom początkujący p. P. Gacyk 2024-04-16  13:20 - 14:05
    See more details
  • JĘZYK POLSKI - KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMNU ÓSMOKLASISTY, p. M. Waleszczyńska 2024-04-16  13:55 - 14:55
    See more details
  • Geografa kl. 4-6, p. M. Konfederak 2024-04-16  14:50 - 15:35
    See more details
  • Język angielski kl. 7-8, p. K. Andrzejewska 2024-04-16  15:00 - 15:45
    See more details
  • Język polski LO, p. M. Waleszczyńska 2024-04-16  15:00 - 15:45
    See more details
  • Zajęcia artystyczne kl. 4-8, p. E. Cyganek 2024-04-16  15:00 - 16:30
    See more details
  • JĘZYK ANGIELSKI - KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU ÓSMOPKLASISTY, p. Andrzejewska 2024-04-16  15:50 - 16:50
    See more details
  • Kurs maturalny JĘZYK POLSKI, p. M. Waleszczyńska 2024-04-16  15:50 - 17:20
    See more details
2024-04-17
  • Język rosyjski A1/A2, p. J Gruda 2024-04-17  10:30 - 12:00
    See more details
  • Matematyka kl. 4-5, p. B. Basińska 2024-04-17  12:05 - 12:50
    See more details
  • Język rosyjski A2/B1, p. J Gruda 2024-04-17  13:00 - 14:30
    See more details
  • Matematyka kl. 6-7, p. B. Basińska 2024-04-17  13:05 - 13:50
    See more details
  • MATEMATYKA - KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY, p. B. Basińska 2024-04-17  14:00 - 15:00
    See more details
2024-04-18
2024-04-19
2024-04-22
  • Matematyka kl. 5-6, p. A. Waleszczyński 2024-04-22  10:00 - 10:45
    See more details
  • Historia kl. 4-6, p. M. Kowalska 2024-04-22  10:55 - 11:40
    See more details
  • Matematyka kl. 6-7, p. Waleszczyński 2024-04-22  10:55 - 11:40
    See more details
  • Warsztaty wspierające rozwój społeczno-emocjonalny kl. 4-6 2024-04-22  11:45 - 13:15
    See more details
  • Matematyka kl. 7-8, p. A. Waleszczyński 2024-04-22  11:50 - 12:35
    See more details
  • Historia kl. 7-8, p. M. Kowalska 2024-04-22  12:40 - 13:25
    See more details
  • Informatyka LO, p. Ł. Kowalski 2024-04-22  13:10 - 13:55
    See more details
  • Biologia kl. 4-6, p. I. Bazydło 2024-04-22  13:30 - 14:15
    See more details
  • Matematyka LO, p. T. Ładziński 2024-04-22  14:05 - 14:50
    See more details
  • Biologia kl. 7-8, p. I. Bazydło 2024-04-22  14:25 - 15:10
    See more details
  • Kurs maturalny MATEMATYKA, p. T. Ładziński 2024-04-22  15:00 - 16:30
    See more details
  • Badminton kl. 4-8 2024-04-22  15:15 - 16:45
    See more details
  • Biologia "Fenomen Życia" LO, p. M. Kodura 2024-04-22  18:15 - 19:45
    See more details
2024-04-23
  • Język hiszpański kl. 7-8, p. P. Gacyk 2024-04-23  10:00 - 10:45
    See more details
  • Język hiszpański kl. 4-6 - p. P. Gacyk 2024-04-23  10:55 - 11:40
    See more details
  • Geografia LO, p. M. Konfederak 2024-04-23  11:00 - 11:45
    See more details
  • Język polski kl. 7-8, p. M. Waleszczyńska 2024-04-23  11:00 - 11:45
    See more details
  • Kurs szycia na maszynie i projektowania ubrań 4-8, LO, p. E. Cyganek 2024-04-23  11:20 - 13:20
    See more details
  • Kurs szycia na maszynie i projektowanie ubrań LO, p. E. Cyganek 2024-04-23  11:20 - 13:20
    See more details
  • Geografia kl. 7-8, p. Konfederak 2024-04-23  11:50 - 12:35
    See more details
  • Język angielski kl. 4-6, p. M. Perłowska 2024-04-23  11:50 - 12:35
    See more details
  • Język hiszpański LO, p. P. Gacyk 2024-04-23  11:50 - 13:10
    See more details
  • Informatyka kl. 7-8, p. A. Juźwin 2024-04-23  12:45 - 13:45
    See more details
  • Język polski kl. 4-6, p. M. Waleszczyńska 2024-04-23  13:00 - 13:45
    See more details
  • Język hiszpański, LO - poziom początkujący p. P. Gacyk 2024-04-23  13:20 - 14:05
    See more details
  • Informatyka kl. 4-7, p. A. Juźwin 2024-04-23  13:55 - 14:40
    See more details
  • JĘZYK POLSKI - KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMNU ÓSMOKLASISTY, p. M. Waleszczyńska 2024-04-23  13:55 - 14:55
    See more details
  • Geografa kl. 4-6, p. M. Konfederak 2024-04-23  14:50 - 15:35
    See more details
  • Język angielski kl. 7-8, p. K. Andrzejewska 2024-04-23  15:00 - 15:45
    See more details
  • Język polski LO, p. M. Waleszczyńska 2024-04-23  15:00 - 15:45
    See more details
  • Zajęcia artystyczne kl. 4-8, p. E. Cyganek 2024-04-23  15:00 - 16:30
    See more details
  • JĘZYK ANGIELSKI - KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU ÓSMOPKLASISTY, p. Andrzejewska 2024-04-23  15:50 - 16:50
    See more details
  • Kurs maturalny JĘZYK POLSKI, p. M. Waleszczyńska 2024-04-23  15:50 - 17:20
    See more details
2024-04-24
  • Język rosyjski A1/A2, p. J Gruda 2024-04-24  10:30 - 12:00
    See more details
  • Matematyka kl. 4-5, p. B. Basińska 2024-04-24  12:05 - 12:50
    See more details
  • Język rosyjski A2/B1, p. J Gruda 2024-04-24  13:00 - 14:30
    See more details
  • Matematyka kl. 6-7, p. B. Basińska 2024-04-24  13:05 - 13:50
    See more details
  • MATEMATYKA - KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY, p. B. Basińska 2024-04-24  14:00 - 15:00
    See more details
2024-04-25
2024-04-26
2024-04-29
  • Informatyka LO, p. Ł. Kowalski 2024-04-29  13:10 - 13:55
    See more details
  • Matematyka LO, p. T. Ładziński 2024-04-29  14:05 - 14:50
    See more details
  • Kurs maturalny MATEMATYKA, p. T. Ładziński 2024-04-29  15:00 - 16:30
    See more details
2024-04-30
  • Język hiszpański kl. 4-6 - p. P. Gacyk 2024-04-30  10:55 - 11:40
    See more details
  • Geografia LO, p. M. Konfederak 2024-04-30  11:00 - 11:45
    See more details
  • Język polski kl. 7-8, p. M. Waleszczyńska 2024-04-30  11:00 - 11:45
    See more details
  • Kurs szycia na maszynie i projektowanie ubrań LO, p. E. Cyganek 2024-04-30  11:20 - 13:20
    See more details
  • Geografia kl. 7-8, p. Konfederak 2024-04-30  11:50 - 12:35
    See more details
  • Język hiszpański LO, p. P. Gacyk 2024-04-30  11:50 - 13:10
    See more details
  • Język hiszpański, LO - poziom początkujący p. P. Gacyk 2024-04-30  13:20 - 14:05
    See more details
  • Język polski LO, p. M. Waleszczyńska 2024-04-30  15:00 - 15:45
    See more details
  • Kurs maturalny JĘZYK POLSKI, p. M. Waleszczyńska 2024-04-30  15:50 - 17:20
    See more details