Koło literackie dla uczniów Szkoły Podstawowej

W październiku odbyły się pierwsze dwa spotkania koła literackiego dla uczniów starszych klas Szkoły Podstawowej. Na spotkania przychodzą zarówno osoby, które tworzą wiersze i opowiadania jak i te, które poszukują inspiracji i impulsu by zacząć pisać. Rozmawiamy o tym, co nas interesuje i porusza, o ważnych dla nas książkach i wydarzeniach z życia, obserwacjach. Dzielimy się swoją twórczością. Uczymy prezentacji własnego tekstu, a także słuchania i nazywania tego, co dla nas ważne w twórczości innych uczestników. Mamy w naszym gronie osoby zainteresowane tematyką religijną, patriotyczną jak i fantasy. Jest to grupa bogata w różne zainteresowania, łączy nas chęć tworzenia.

Zapraszamy do przyłączenia się do wspólnej przygody odkrywania samego siebie i innych. Kolejne spotkanie już 9 listopada o godz. 11.00.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenia do Pani Anety Kądzielskiej mailowo: aneta.kadzielska@ksr.edu.pl