Piknik w Kolegium św. Rodziny

W sobotę, 8 czerwca świeciło upalne słońce. Momentami postraszyły nas burzowe chmury, które postanowiły przejść bokiem, ponieważ w Kolegium Św. Rodziny zebrały się Rodziny i Nauczyciele dla których bliska jest edukacja domowa.

Rozpoczęliśmy spotkaniem Pana Dyrektora z Nauczycielami na której odbyła się  klasyfikacja uczniów. Przedstawione zostały również zasady powołania Instytutu Wychowawczego Kolegium Św. Rodziny, którego celem jest pomoc w wychowaniu i edukacji w domu.

Kolejnym punktem programu było spotkanie z Rodzicami w trakcie którego Pan Dyrektor przekazał informację na temat nowej formuły 4-letniego Liceum – Akademickiego oraz powstającego Instytutu Wychowawczego.

Spotkanie zwieńczyliśmy grillem i  zabawami w ogrodzie. Rodzice mieli możliwość spotkać się ze sobą i z nauczycielami, wymienić się swoimi doświadczeniami, porozmawiać. Dzieci natomiast radowały się wspólną zabawą.